- 04.11.2021
- ЕКУМЕНІЧНА КОНЦЕПЦІЯ УГКЦ
Щоразу під час Божественної Літургії Церкви візантійської традиції моляться «за добрий стан святих Божих Церков і з’єднання всіх». Ця молитва виникає з любові вірних до Бога. На екуменічному шляху до єдності першість належить спільній молитві, і коли християни разом моляться, мета єдності стає ближчою. Дуже важливо, щоб світ бачив цю спільну молитву християн, яка є найефективнішим свідченням, що ми живемо тим, що проповідуємо.
Зважаючи на важливість екуменічного руху, Синод Єпископів УГКЦ затвердив Екуменічну концепцію УГКЦ. У ній знайдемо бачення з боку Української Греко-Католицької Церкви тих основоположних принципів, які характеризують її екуменічну позицію. Наведений перелік цих засад і їхнє представлення не можна вважати вичерпними, а тому ми закликаємо вірних нашої Церкви і людей доброї волі інших Церков та церковних спільнот працювати над подальшим удосконаленням шляхів до єдності.
Детальніше
|
|
*
->
Цікаві статті
Цікаві статті
08.04.2010 10:25:58Людське життя потрібно захищати незалежно від конфесії Священики – центральні особи у справі опіки після аборту. Завдяки Тайні Покаяння лише вони можуть подати дар безумовної любові й милосердя Христа для обтяжених гріхом. Через Святу Тайну і душпастирське порадництво священики можуть допомогти відновити духовне, емоційне та розумове здоров’я тим, які були зранені гріхом аборту та розпочати шлях навернення.
Детальніше
12.03.2010 18:26:13РПЦ МП и «униаты» в Западной Украине: мифы и реалии Как всем известно из школьных учебников, после распада Киевской Руси на территории нынешних трех областей Западной Украины — Ивано-Франковской, Львовской и Тернопольской — сложилось Галицкое (затем Галицко-Волынское) княжество. Это было крупное и сильное государство…
Детальніше
11.03.2010 13:23:33Кардинал Вільям Левада про мету екуменізму Глава Конгрегації віровчення кардинал Вільям Левада, виступаючи в минулу суботу в Університеті Королеви в Кінгстоні (США), назвав метою екуменічного руху повну єдність відокремлених християн з Католицькою Церквою. При цьому подібний союз повинен внутрішньо преобразити саму Церкву, духовно збагатити її.
20.02.2010 12:25:03"Критська унія" – майбутнє православно-католицького діалогу? Останнім часом у засобах масової інформації активно обговорюється так званий «критський документ», який вже встигли найменувати «критською унією». Даний документ був «прийнятий за основу в ході засідання Змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між Римсько-католицькою церквою й Православною Церквою на Криті 27 вересня — 4 жовтня 2008 року й доопрацьований у жовтні 2009 року, під час засідання на Кіпрі…
Детальніше
19.02.2010 12:50:5812 питань і відповідей про піст Піст — це плекання духу й очищення тілесне. В духовному розумінні піст — це утримання душі і тіла від пристрастей, надмірностей, злих думок, догоджання їм. Це період, коли людина має можливість переосмислити своє ставлення до Бога, до світу, до тих, хто поруч.
Детальніше
15.02.2010 20:01:13Що чекає Церкву при новому президенті України?
У Росії чути радісні голоси, які викрикують: з приходом до влади в Україні Януковича влада, нарешті, не тільки перестане нав'язувати УПЦ МП ідею «помісності“, але й усіляко буде підтримувати “єдино канонічну» московську конфесію.
<- Ctrl
12345
Ctrl ->
RSS
|
|