*
->
Новини
->
АРХІВ НОВИН
->
Архів 2011
->
Екологічна мистецька акція «Намалюємо світ разом»
Екологічна мистецька акція «Намалюємо світ разом»
Новини
->
АРХІВ НОВИН
->
Архів 2011
У неділю, 18 вересня, на Аскольдовій могилі у Києві пройшла відкрита мистецька акція «Намалюємо світ разом», присвячена екологічному дню Бога-Творця. Основною метою акції було закликати кожну людину до відповідальності за створений Богом світ. Організатори акції зазначили, що в цей день понад 200 дітей та дорослих відтворили своє бачення світу природи у спільному малюнку та створили свої особисті «картини».
Учасники акції намагались висловити на папері своє розуміння створеного Богом світу – багатство, різноманітність та красу природи нашої країни. Екологічний День Бога Творця став доброю нагодою для кожної віруючої людини, щоб переосмислити свою особисту відповідальність за природне середовище і почати ставитись до нього з належною пошаною та бережливістю в межах свого повсякденного життя.
Один з організаторів екологічної акції, о. Ігор Шабан, зокрема зазначив, що «у необхідності формування основ екологічної культури, особливо серед нашого молодого покоління, тепер уже ніхто не сумнівається. Тому сьогодні ми намагаємось закликати усіх християн і людей доброї волі до збереження і розумного використання природи».
Важливим елементом сьогоднішньої акції, за задумом організаторів, було використання екологічного паперу, виготовленого лише з вторинної сировини із логотипом Printed on recycled paper. Що цікаво, вторинна переробка 1 т. паперу зберігає близько 30 000 літрів води і 2,5 м. простору на звалищі.
Особливим гостем акції був відомий сучасний українсько-вірменський художник Борис Єгіазарян, який намагався поділитись своїм досвідом та знаннями з молодими художниками.
Довідка: Екологічну акцію «Намалюємо світ разом» ініціювала та провела Українська Греко-Католицька Церква за підтримки Патріаршого товариства святого рівноапостольного Великого київського князя Володимира.
День Творця, або День створіння був започаткований у 1989 році Константинопольським Патріархом Димитрієм І. Відтоді цього дня дедалі більше християн в усьому світі об’єднують свої зусилля на благо довкілля, дякують Богу за створений світ і моляться про збереження і спасіння всього створіння, яке «стогне і страждає в тяжких муках» (Рим. 8, 22).
Також 2011 рік проголошений Організацією Об’єднаних Націй Міжнародним роком лісів. З огляду на це, Всесвітня рада Церков закликає до молитов за збереження лісу.
19.09.2011, 1456 просмотров.
|