- 04.11.2021
- ЕКУМЕНІЧНА КОНЦЕПЦІЯ УГКЦ
Щоразу під час Божественної Літургії Церкви візантійської традиції моляться «за добрий стан святих Божих Церков і з’єднання всіх». Ця молитва виникає з любові вірних до Бога. На екуменічному шляху до єдності першість належить спільній молитві, і коли християни разом моляться, мета єдності стає ближчою. Дуже важливо, щоб світ бачив цю спільну молитву християн, яка є найефективнішим свідченням, що ми живемо тим, що проповідуємо.
Зважаючи на важливість екуменічного руху, Синод Єпископів УГКЦ затвердив Екуменічну концепцію УГКЦ. У ній знайдемо бачення з боку Української Греко-Католицької Церкви тих основоположних принципів, які характеризують її екуменічну позицію. Наведений перелік цих засад і їхнє представлення не можна вважати вичерпними, а тому ми закликаємо вірних нашої Церкви і людей доброї волі інших Церков та церковних спільнот працювати над подальшим удосконаленням шляхів до єдності.
Детальніше
|
|
*
->
Новини
->
АРХІВ НОВИН
->
Архів 2009
->
грудень
->
Греко-католики ознайомились з соціальними проектами конфесій
Греко-католики ознайомились з соціальними проектами конфесій
Новини
->
АРХІВ НОВИН
->
Архів 2009
->
грудень
В рамках Суспільних днів УГКЦ греко-католики відвідали соціальні проекти інших конфесій. Зокрема, Кирилівську парохію та месіанську єврейську спільноту міста Києва, повідомляє Тетяна Шпайхер. З цієї нагоди до Києва прибули працівники соціальних структур УГКЦ з Івано-Франківська, Львова, Тернопіля, Харкова та Донецька, а також студенти Інституту Екуменічних Студій Українського Католицького Університету. На їхню думку, такі зустрічі є дуже корисними. Після візитів відбулося обговорення соціальної діяльності УГКЦ за участю референта Патріаршої Курії УГКЦ з соціальних питань о. Андрія На гірняка. «Нас дуже тепло прийняли в Кирилівській громаді Української Православної Церкви, а також в месіанській єврейській спільноті міста Києва. В цих конфесіях ведеться активна соціальна діяльність» – зазначив диякон Ігор Шабан, Голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами. За його словами, в планах греко-католиків було ознайомитись також із соціальною працею лютеран, але не вдалося цього зробити за браком часу.
02.12.2009, 1550 просмотров.
|
|