- 04.11.2021
- ЕКУМЕНІЧНА КОНЦЕПЦІЯ УГКЦ
Щоразу під час Божественної Літургії Церкви візантійської традиції моляться «за добрий стан святих Божих Церков і з’єднання всіх». Ця молитва виникає з любові вірних до Бога. На екуменічному шляху до єдності першість належить спільній молитві, і коли християни разом моляться, мета єдності стає ближчою. Дуже важливо, щоб світ бачив цю спільну молитву християн, яка є найефективнішим свідченням, що ми живемо тим, що проповідуємо.
Зважаючи на важливість екуменічного руху, Синод Єпископів УГКЦ затвердив Екуменічну концепцію УГКЦ. У ній знайдемо бачення з боку Української Греко-Католицької Церкви тих основоположних принципів, які характеризують її екуменічну позицію. Наведений перелік цих засад і їхнє представлення не можна вважати вичерпними, а тому ми закликаємо вірних нашої Церкви і людей доброї волі інших Церков та церковних спільнот працювати над подальшим удосконаленням шляхів до єдності.
Детальніше
|
|
|
*
->
Суспільні дні УГКЦ
->
Суспільні Дні УГКЦ - 2008
->
Про Суспільний тиждень у програмі "Шустер. Live"
Про Суспільний тиждень у програмі "Шустер. Live"
Суспільні дні УГКЦ
->
Суспільні Дні УГКЦ - 2008
3 листопада у Києві в рамках Суспільного тижня: «На шляху до солідарності українського суспільства», який проводить Українська Греко-Католицька Церква, о 19.30 на ТРК «Україна» у програмі «Шустер. Live“ відбувся публічний діалог та дебати у прямому ефірі щодо прав і свобод у міжрелігійних та суспільних відносинах.
Участь у дебатах взяли представники трьох монотеїстичних релігій: Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ, рабі Яків Дов Блайх, головний рабин Києва й України, та шейх Ахмед Тамім, голова Духовного управління мусульман України.
Солідарність нам конечно потрібна, бо це є складова частина життя суспільства. Суспільство не може існувати, коли люди не звертають увагу одне на одного. Коли люди живуть для себе, тоді це велика трагедія. Щоб суспільство жило – потрібно солідарності. Це означає, що кожний має відчувати, що він потребує іншого і одночасно – що інші потребують мене, моєї допомоги», – зокрема сказав Блаженніший Любомир. Крім головної теми учасники програми обговорили питання душевної рівноваги і спокою (не зважаючи на різні кризи), викладання у школах релігієзнавчих предметів, віротерпимості та екуменічного діалогу.
Джерело: Офіційний сайт Української Греко-Католицької Церкви
03.11.2008, 1927 просмотров.
|
|